fbpx

Na Vaší online prezentaci záleží.

Pomůžeme Vám zazářit!

Věděli jste, že každý člověk stráví na internetu v průměru 7 hodin denně? Pokud chcete být úspěšní, buďte online.

Proč pomůže kvalitní web Vaší firmě?

Pokud je web sestavený správně, tak dokáže Vašemu podnikání pomoci. Přes Vaši internetovou stránku můžete získávat nové kontakty na potenciální zákazníky, prodávat zboží, oslovovat veřejnost, získávat publikum pro Váš projekt, shánět zaměstnance, obchodní kontakty atd. 

Je ale důležité mít web upravený tak, aby tyto činnosti uměl a Vaše podnikání tím podpořil.

Kvalitní web

 • Rychle se načítá
 • Je přehledný
 • Obsahuje obrázky a hesla
 • Má moderní design
 • Vybízí návštěvníky k vyplnění formuláře
 • Dokáže zaujmout
 • Pomáhá získávat kontakty

Nekvalitní web

 • Je pomalý
 • Je nepřehledný
 • Obsahuje příliš dlouhého textu
 • Působí zastarale
 • Mluví pouze o firmě a ne o zákazníkovi
 • Nedokáže zaujmout
 • Nepomáhá se sběrem kontaktů

Vytvoříme Vám takový web, který se bude líbit, a který bude fungovat.

Vypracujeme moderní web, který zaujme Vaše zákazníky/obchodní partnery/zaměstnance a podpoří Vaše podnikání. Uděláme ho přesně na míru Vaší firmě a zároveň tak, že s tím budete mít minimální práci. Navrhneme kompletně design, texty a celkovou podobu webu a následně Vám návrh předložíme ke schválení. Budeme web upravovat podle Vašich potřeb a neskončíme, dokud nebudete spokojení. 

Po dodání webu budeme nadále v kontaktu. Ujistíme se, že vše funguje, jak má.

Naše spolupráce po dodání webu nekončí. Budeme dále v kontaktu. Web si buď budete spravovat a aktualizovat sami podle našich návodů a s naší telefonickou a emailovou podporou a nebo se o web budeme kompletně starat my a budeme ho upravovat podle Vašich potřeb.

Jaké jsou ceny webů?

Ceny jsou různé, záleží na Vašich potřebách. Rádi Vám uděláme kalkulaci na míru a samozřejmě zdarma. Stačí, když nám vyplníte formulář níže a my se Vám ozveme. Kromě samotné tvorby webu nabízíme také správu za fixní měsíční poplatek. Můžeme se o web starat a vy s tím nebudete mít žádné starosti. Ceník pro správu webu Vám rádi pošleme, stačí nás kontaktovat.

Co o nás říkají

naši zákazníci?

Kateřina Šimková
Kateřina Šimková
Zvíře v tísni, z.s.
Read More
Spolu s krásnými profi stránkami jsme dostali i neskutečnou podporu v podobě pomoci, rad, návodů a velmi milé vstřícné komunikace. Spousta záležitostí byla vyřízena za nás, hodně věcí vylepšeno a převeden velmi rozsáhlý a náročný obsah. Služby hodnotíme jako nadstandard, naše očekávání ještě předčily a jsme moc spokojení. Doporučujeme.
Oto Vyskočil
Oto Vyskočil
REKO-NEMO
Read More
Výborná spolupráce, nadstandardní přístup a komunikace. Jsme velmi spokojeni s výsledky práce a ochotou. Za náš tým reko-nemo.cz velký palec nahoru.
Karel Cemper
Karel Cemper
Úsvit-zařízení SPMP z.ú.
Read More
Spolupráce s Vámi byla jedna velká radost a zároveň velké překvapení, že ještě existuje firma, která co slíbí tak nejenom dodrží, ale ještě překoná vlastním nadšením a osobním přístupem. Vaši firmu mohu vřele doporučit všem kdo hledají lidský, slušný a férový přístup a spolupráci. Děkuji Vám ještě jednou za práci kterou jste pro nás udělali a máte od nás to nej nej nej hodnocení. Přeji Vám ať se daří v podnikání a ještě jednou děkuji. K.C.
Helena Kovářová
Helena Kovářová
Pohodové vztahy
Read More
Děkuji za vytvoření webových stránek ze kterých mám velkou radost a myslím, že se opravdu povedly. Spolupráce byla moc fajn.
Miroslav Matůšů
Miroslav Matůšů
Bagrking.cz
Read More
Dobrá trpělivost a komunikace se zákazníkem.
Radek Qualizza
Radek Qualizza
refrigera.cz
Read More
Spolupráce na profesionální úrovni, nemám co vytknout.
Radek Mrázek
Radek Mrázek
Myhoney.cz
Read More
Spolupráci by jsme zhodnotili na výbornou, komunikace a vše spojené v naprostém pořádku. Zároveň jsme byli mile překvapeni tím , že jste nepožadovali žádné zálohy předem.
Radka Hanáková
Radka Hanáková
HenyTrans s.r.o.
Read More
Veškeré naše požadavky byli splněny, vše jste s námi konzultovali, na emaily odpovídali,. Komentář: Celkově bych spolupráci zhodnotila velice kladně a nemám co vytknout, určitě bych vás doporučila, pokud by někdo také sháněl úpravu webových stránek. I s návodem jsem spokojena, je udělaný velice přesně a pěkně, že ho pochopí i laik, který s tímto oborem nemá žádné zkušenosti (jako já).
Previous
Next

Pojďme to zkusit na nečisto.

Vyplňte nám formulář níže, kde nám řeknete pár informací o Vaší firmě. My se s Vámi spojíme telefonicky a následně Vám vytvoříme návrh úvodní stránky Vašeho nového webu za poplatek 500 Kč. 

Vyplňte formulář a my se s vámi spojíme

Paclík & Bilynský

Skvěle!

Informace k nám doputovaly v pořádku.
Budeme Vás kontaktovat.