fbpx

Věděli jste, že každý člověk stráví na internetu v průměru 7 hodin denně?

Jak se prezentujete online je důležitější, než jak to vypadá "u vás doma".

Na internetu jsou Vaši zákazníci, dodavatelé, partneři i zaměstnanci. Chcete nalákat nové zákazníky? Chcete zvyšovat tržby, růst rychleji a předběhnout konkurenci? Je na čase zaměřit se na Vaši aktivitu online. Staňte se úspěšnými v online světe, ve kterém nejsou žádné limity toho, čeho můžete dosáhnout.

Nebuďte uvězněni v minulosti. Začněte růst díky internetu!

Vše začíná u Vašeho webu. Je váš web starý/neaktuální/přeplněný informacemi nebo nepřehledný? To je velká škoda! Přicházíte o zákazníky i o obchodní partnery. Mějte web, který Vám bude pomáhat ve vašem podnikání, získá zákazníky, zaujme potenciální partnery a naláká budoucí zaměstnance. 

Jak by neměl vypadat Váš web?

– Neměl by být zastaralý a obsahovat neaktuální informace. Takový web vzbuzuje dojem, že celá Vaše firma má to nejlepší za sebou.
– Neměl by být nepřehledný a plný zbytečných informací, v kterých se uživatel ztratí
– Neměl by pouze prezentoval Vaši firmu bez schopnosti prodávat (promlouvat k Vaší cílové skupině a vést potenciální zákazníky k vyplnění formuláře.)

A jak by měl vypadat?

– Hlavně by měl promlouvat k těm, které chcete zaujmout, tedy k Vašim zákazníkům.
– Měl by vést Vaše zákazníky k vyplnění poptávkového formuláře.
– Měl by být jednoduchý, praktický a intuitivní.
– Měl by působit moderně, aby bylo jasné, že Vaše firma je aktivní, úspěšná a připravená na nové klienty a spolupráci. 

Tak ještě jednou. Proč si pořídit nový web?

Jak to bude konkrétně vypadat?

Vytvoříme Vám návrh webu zcela nezávazně a ZDARMA. Nekupujete tedy žádného zajíce v pytli. Stačí, když nám vyplníte formulář a my se pustíme do práce. Do týdne Vám pošleme návrh úvodní stránky vašeho webu spolu s cenou a termínem dodání. Tvoříme efektivní a úspěšné weby, ne předražené stránky, které stojí statisíce. Je důležité mít web, který Váš byznys potáhne nahoru. Máme rádi dlouhodobou spolupráci. Po dodání webu vás v tom nenecháme. Můžeme spolupracovat dlouhodobě.

Vyplňte formulář a my Vám pošleme návrh webu zcela ZDARMA.

* Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.