O nás

Jsme dva kamarádi, kteří se jednou v jedné malé horské hospůdce rozhodli začít podnikat ve tvorbě webových stránek. Po vytvoření několika webů v page builderu Elementor jsme zjistili, že nás tahle práce baví. Chtěli jsme ji ale dělat pořádně a kvalitně. Začali jsme se tedy učit programovat a pracovat v jiném page builderu - Oxygen.
A kdo jsme?

Ondra Bilynský

Web-designér, běžec, milovník coca-coly

Na webech mě baví to, že každý je jiný. Nejedná se v žádném případě o stereotypní práci. Každý zákazník je v jiné situaci a má od webu trochu jiná očekávání. 
Když jsme začínali, záleželo mi hlavně na designu. Pak jsem pochopil, že důležitější je funkčnost a praktičnost webu. To vyžaduje ještě větší technické znalosti a hlavně i správné pochopení zadání. Velice důležitý je tedy začátek, kdy je potřeba zjistit co nejvíce detailů o zákazníkovi a jeho potřebách.

Štěpán Paclík

Web-designér, houbař, milovník hor

Za každým zákazníkem je příběh, který svou prací pomáháme rozvíjet. Právě pomoc ostatním s vlastní prezentací stála u vzrodu myšlenky tvořit weby. Weby, které budou plně vystihovat podstatu podnikání našich klientů a které jim budou prospěšné. Kromě této roviny mě tato práce baví především díky své rozmanitosti. Už se těším na nové projekty, které díky našim zákazníkům budou jediněčné.
Paclík&Bilynský s.r.o., Žirovnická 266, 394 64, Počátky, IČO: 09157697, Datová schránka: mre6nsp
© 2020 - nyní | Všechna práva vyhrazena
Spisová značka C 29908 vedená u krajského soudu v Českých Budějovicích